Nákup a dovoz vozidiel z leasingových aukcií v rámci EU

Spoločnosť EUROCOVER Slovakia ponúka na Slovensku okrem nákupu, dovozu a registrácie vozidiel aj kvalitné servisné služby,...

Naša spoločnosť pôsobí v tejto oblasti už od roku 2004 a disponuje tak dlhoročnými skúsenosťami na automobilovom trhu. Portfólio na objednávku dovezených kvalitných vozidiel s overeným pôvodom sa na Slovensku každým dňom úspešne rozrastá.

Spoločnosť EUROCOVER Slovakia ponúka svojim zákazníkom široký výber z vozidiel všetkých značiek s jasným pôvodom každého vozidla, kompletnou servisnou históriou vozidiel iba v značkovom servise v rámci EÚ, dôkladnou kontrolou jeho histórie a stavu najazdených km. Patria medzi ne aj predvádzacie a referenčné vozidlá.

Spoločnosť EUROCOVER Slovakia ponúka:

  • Iba overené vozidlá bez vážnej poistnej udalosti záruku 1 rok,

  • STK zadarmo,

  • zľavu na servis a náhradné diely,

  • či kontrolu 118 technických parametrov.

Medzi služby zákazníkom spoločnosti patrí aj výkup fleetovýchvozidiel.

Hlavným cieľom spoločnosti EUROCOVER Slovakia je nielen ponúknuť nášmu zákazníkovi - vozidlá a služby prvotriednej kvality, ale okrem iného sa snažíme zamedziť našim klientom aj zbytočným výdavkom či strate času. Náš team je tu preto, aby každému maximálne spríjemnil a uľahčil nákup vozidla s dôrazom na kvalitu a nemalé ušetrené finačné prostriedky.

Pomôžeme vám nájsť také riešenie,
ktoré vyhovuje vašim potrebám