Už od roku 2003

Služby osobnej prepravy poskytuje naša spoločnosť už od jej samotného vzniku v roku 2003 a úspešne ich rozvíja dodnes, o čom svedčí aj veľké množstvo spokojných a verných zákazníkov.

Na základe niekoľkoročných skúseností v oblasti prepravy dokážeme flexibilne reagovať na každý typ požiadavky, či už sa jedná o bežný transfer, alebo komplikované prepravy veľkého počtu osôb z rôznych miest.

Spoľahlivo zmapovaný trh obchodných partnerov a vybudované obchodné vzťahy s nimi, nám umožňujú zabezpečovať transfery s výjazdom z každého mesta či obce v Slovenskej republike. Zabezpečíme Vám vnútroštátnu aj zahraničnú dopravu osôb.

Hlavnou oblasťou v portfóliu našich služieb je doprava na letiská v rámci celej Európy. Sme pripravení odviezť na miesto určenia aj stredné veľké a veľké skupiny. Či osobná, mikrobusová alebo autobusová doprava, náš vozový park sme sa snažili prispôsobiť tak, aby sme mohli vyhovieť rôznorodým požiadavkám našich klientov.

Naše služby využivajú vo veľkej miere hlavne firmy na rôzne podujatia:

  • Športové hry,

  • konferencie,

  • firemné eventy.

Na prepravu osôb používame luxusné vozidlá s vysokou mierou bezpečnostných prvkov, nie staršie ako 3 roky a s malým počtom najazdených kilometrov.

Naši vodiči sú skúsení profesionáli s dôrazom na presnosť, flexibilitu a príjemné vystupovanie so znalosťou minimálne jedného svetového jazyka.

V prípade potreby spoľahlivej a komfortnej osobnej prepravy kdekoľvek v rámci Slovenska alebo Európy budeme radi, keď sa na nás obrátite.

Pomôžeme vám nájsť také riešenie,
ktoré vyhovuje vašim potrebám